VAJEN

Bu konuda toplam 1 içerik bulundu.

G NOKTASI DOLGULARI

G NOKTASI DOLGULARI

 

G noktası yaklaşık 60 yıl önce tanımlanmış  idrar deliğinden yaklaşık 2-3 cm yukarıda  vajenin daha hassas bir bölgesi…Sadece ön duvarda küçük bir bölge değil, ön yan duvara doğru da uzanan bir bölge olduğu düşünülüyor. 

Bu bölgenin, kişinin kendi yağ dokusuyla ya da dolgu maddeleriyle kabarıklaştırılması mümkün.Sonrasında 1 hafta kadar cinsel ilişki yasağı uygun olmakta.Vajen kanlanması yoğun bir bölge olduğu için bu dolguların, vajinal dokuda kalabilmesi daha mümkün.

 Kadın cinselliğini değerlendirmek için kullanılan testler var. Testlerde istek, heyecanlanma, orgazm, cinsel ağrı ve cinsel doyum temel alınıyor.

Bu testlerde kadınlarda dolgu sonrasında seksüel doyumlarında artış, cinsel hazda artış, kadının cinsel ilişkiyi başlatma isteğinde artış gözlenmiş. 

Cinsel uyum, haz ve tatmin çok bilinmeyenli bir denklem. Bu anlamda G spot dolgusu da bu sürece bir miktar katkıda bulunabilir diye düşünüyorum… Bu dolguları kliniğimizde uygulamaktayız.

 
100% PRIVACY
PRIVACY NOTICE
 
Your reason for applying to our Antalya clinic and your personal information will be kept completely confidential within the scope of your legal rights (T.R. Ministry of Health Patient Rights Regulation R.G. 01.08.1998, 23420).
No information about your personal information, illness and treatment is given to other people.