VAJİNAL ESTETİK

Yasal Uyarı | VAJİNAL ESTETİK

Bu web sitesindeki içerikler tamamen  tanıtım ve bilgilendirme amaçlıdır. Sağlık probleminizin çözümü için doktor muayenesi gerekmektedir.Bu sitedeki bilgilerin hekim kontrolü olmaksızın uygulanması durumunda oluşabilecek her tür şikayet ve durumdan Op.Dr. Güray Ünlü sorumlu değildir.

Bu konuda toplam 19 içerik bulundu.

LABİOPLASTİ NEDİR ?

LABİOPLASTİ NEDİRİ ANTALYA LABİOPLASTİ, ANTALYA LABİOPLASTİ DOKTORU, ANTALYA GENİTAL ESTETİK

Bazı hanımlar  iç dudaklardaki uzunluk, iç dudaklarda asimetri, yırtıklar için başvururlar.Küçük(iç) dudaklarda asimetri doğuştan olabilir.Bazen doğuma bağlı ya da travma sonucu yırtılma, küçük dudaklarda şekil bozuklukları  ve küçük dudaklarda uzunluk  yapabilir.
Dudaklardaki bu uzunluklar cinsel ilişkide içeri doğru katlanma, cinsel ilişkide ağrı ve cinsel ilişki sonrası iç dudaklarda şişme,vajinal akıntılarda artış,dudakların kendi enfeksiyonları ve şişmelerine yol açarlar.
Dudaklar düzeltilerek, estetik dikişler atılabilir.Labioplasti ameliyatı izleri  görülemeyecek kadar güzel iyileşir.
Hasta moral toplar ve cinsel ilişkisinde daha güvenli bir kadın  olur .Devam eden  akıntılarınızın  bir kısmından da kurtulabilirsiniz.

LABİOPLASTİ AMELİYATINDAN SONRA

Küçük(iç) dudak ameliyatları iyileşmesi nde hafif şişme olabilir.Fakat özellikle küçük ( iç)dudaklar iyileşmesi çok çabuktur. 
Genelde ameliyat sonrasındaki evrede ameliyat bölgesinde fazla kanama olmaz.
Bacaklarınızı aralayarak istirahat etmek iyi olur.
Yara yerinizin kuru tutulması, hatta zaman zaman ışık tutarak kuru tutmaya çalışmak önerilebilir.
Yara yerini suyla yıkayabilirsiniz fakat sonrasında muhakkak kurulamalısınız.Bu kurulama esnasında operasyonunuz  zarar görmeyecektir.
Genelde  labioplasti dikişleri çabuk emilen türdedir.Labioplasti ameliyatı dikişleri alınması gereksizdir.
Labioplasti ameliyatı iyileşmesi kolaydır ve günlük hayata çabuk dönebildiğiniz bir operasyon türüdür.

Antalya Lazerle Labioplasti ve Antalya Genital Estetik

Antalya Lazerle Genital ( Vajinal ) Estetik

Lazerle Genital Estetik, Antalya Lazerle Genital ( Vajinal ) Estetik, Antalya Lazerle Labioplasti

Kozmetik jinekolojiden bahsetmek istiyorum. Artık değişen trendlerle beraber kadınların estetik ihtiyaçları çok arttı.Bu durum yüzde olduğu gibi kadınların kendilerini iyi hissetmeleri için genital bölgeleri de kapsadı. Şu an Dünya'da en çok yapılan operasyonların neredeyse başında geliyor. Ama kadınlar her zaman operasyon tercih etmiyor. Bazen de daha hızlı ve kolay çözümler istiyorlar. Bunun içinde  bazı teknolojiler gelişti.

Bu teknolojilerin ismi jinekolojik lazerlerdir.

jinekolojik lazerlerle neleri tedavi edilir.

Kadın hayatında hormonel değişiklikler, kilo alma verme, doğumlar bütün vücudu etkilediği gibi genital kısmı da etkiliyor. Genital Estetikleri bu bölümde görebiliriz.

Vajinanın Genişlemesi Tedavisi için Lazerle Genital ( Vajinal ) Estetik Antalya Op.Dr.Güray Ünlü

 • Dış dudakların yaşla beraber volumunu kaybetmesi
 • İlişki sırasında eski hassasiyetin olmaması kadınalrın özgüvenini azaltıyor.
 • Zor doğumlarda, iri doğumlar sonucu, idrar torbasına baskılar sonucunda da idrar kaçırma gibi sorunlar çok sık karşımıza çıkıyor. kadınlar belli bir yaştan sonra idrar kaçırmayı kendilerinin kaderi gibi görüyorlar fakat değil. Bunun çözümü var. Bu nedenle genital estetğin geniş bir alanı kapsadığını söyleyebilir.

Antalya Lazerle Genital ( Vajinal ) Estetik Vajinanın Daraltılması

 • İdrar kaçırmayla ilgili çözüm sunulması
 • Son zamanlarda daha farklı tip lazerle tüylerin kaldırılması gibi işlemler yapılıyor.Bunlar da genital ortamda kararmaya neden olduğu görüldü. Yine dış kısımlardaki dudakların beyazlatılması gibi konular lazerle tedavi konularının içerisinde. Yani renge de mudahele edilebiliniyor.

Lazerle Vajina daraltma mı ? Cerrahi vajina daraltma mı ?

Öncelikle hasta kontrol edilmeli.Çünkü her bir hasta farklılıklar göstermektedir. Cerrahi olarak daraltılacak hastalar da var, lazer gereken hastalar da var. Lazer daha çok genital organlarında çok fazla sarkmaları olmayanlar için tercih edilmektedir. 
Sarkma dediğimiz durum; 
İdrar torbası, kalın bağırsak , rahim, doğumların etkisiyle hormanların etkisiyle, bazen genetik kolyojenlerin eksiklikleri nedeniyle erken olarak sarkabiliyor. Genç yaşta bile sarkabiliyor. doğum yapmamış olsanız bile olabiliyor. Dış kısımda elinize bir çıkıntı gelebilir, bu idrar torbanızdır yani dışarıya doğru fıtıklaşmıştır. Bu kadar ağırlıklı bir sarkma varsa tabii ki cerrahi işlem öneriyoruz. Ama böyle bir sarkma yok ve vajinanın genişlemesinden şikayetiniz varsa  o zaman cerrahi mudahele yerine lazerle müdahele daha uygun olabilir. Bunu da Lazerle vajina daraltma adlandırılabiliyor. Aslında Vajen Daraltma, biz ona Rejuvinasyon diyoruz, yenileme yani. Vajinal yenilenme işleminde, sadece daraltma işlemi yapsak bile idrar torbanızı da yukarı kaldırdığı için sonucunda daha iyi bir idrar tutma, idrar sıklığını azaltma gibi ihtiyaçlarını beraber giderebiliyor.

Antalya Lazerle Genital ( Vajinal ) Estetik işlemi günlük bir işlem mi süresi ne kadar, hasta ne kadar zamanda iyileşir ?

Lazerle Genital ( Vajinal ) Estetik işlemi öğle molasında bile yapılabilecek kadar kısa süreli bir işlem. 15-20 dakika kadar sürer. Günlük hayatınızı hiç etkilemez. O yüzden hastaların en çok tercih ettikleri işlemlerin başında geliyor.

Antalya Lazerle Genital ( Vajinal ) Estetik sonrası normal hayatınıza dönüş

Yaptırdıktan sonra hemen işine geri dönebilir, aynı gün duşunu alabilirsiniz, fakat ilişki için 4-5 gün beklenmelidir.

Antalya Lazerle Genital ( Vajinal ) Estetik için Lokal Anestesi mi yoksa genel anestesiz mi uygulanır ?

Ağrı ya da acı olmayacağı için hiç bir anesteziye gerek yoktur. Ancak üst dudakları beyazlatma işlemi için o zaman lokal anestesik kremlerden yararlanıyor. Ama vajinal daraltma için anestezi uygulamaya gerek yoktur.

Farklı Genital estetik uygulamaları aynı seansta yapılabilir mi ? Bütün sorunlar tek bir seansta çözülebilir mi ?

Aynı seansta hem vajinayı daraltıp, idrar torbasına da müdahele edilebilir, dış kısımlar kararma var onlar düzeltilebilir, Dış dudakların sönüklüğü için müdahele edilebilir. Yani aynı anda 4 işlem birden yapılabilir. 

Lazerle Genital Estetik ( Antalya ilinde Labioplasti ) yaptırmak denize, havuza girmeye engel mi ?

Kulandığımız lazer, karbondioksit lazer, bu nedenle ışığa hassasiyeti var, Yaz aylarında bu tarz işlemleri ( aslında genel estetik işlemleri için de geçerlidir bu durum ) kullanmayı tabii ki önermiyoruz ama vajinal daraltma gibi işlemlerde gün ışığının girebileceği yerler olmayacağı için tabii ki mümkündür. Havuz veya deniz için 4-5 gün yaklaşık 1 haftalık süreç veriyoruz. Sonuç olarak biz 1 hafta diyelim, 1 hafta sonra denize havuza girebilir.
Uygulanan bölgede cidi bir yara, yaralanma olmaz. Asıl etkisi derin katmanlar yapar. Buna rağmen yüzeyde görünürde bir yara oluşturmadığı için bir enfeksiyon anormal bir reaksiyon riski bulunmuyor.

KLİTEROPLASTİ NEDİR ?

Klitoris üzerinde erkeklerdeki sünnet derisine karşılık gelen bir katlantı mevcuttur.Bu katlantı kimi kadınlarda daha çoktur.Klitoris üzerindeki bu fazla doku cinsel ilişkide eşinizi tam hissedememenizi getirebilir.Bu doku alınabilir.Bu sayede klitoris daha belirgin hale gelir ve uyarıya açık olur.Ayrıca katlantıların arasında akıntıların birikimi azalır, cinsel bölge temizliği daha rahat yapılabilir.
Klitoris ameliyatı nı, labioplasti operasyonu esnasında da yapmamız mümkün.Zaten çoğu durumda kliteroplasti gereken hastada labiumlar da büyük ve şekilsiz olmakta.
Bu ameliyata klitoral hudoplasti , hood  kliteroplasti de denmektedir.
Genital bölge dediğimiz asıl kastettiğimiz Vulva yani vajinanın dış tarafı ve vajinanın biraz iç tarafını kastediyoruz. Genital estetikle kast ettiğimiz ve yaptığımız işlemler. Vajina iç tarafı ve vajina dış tarafını kapsayan bölgeler oluyor. Iç dudaklar, büyük dudaklar, klitoris etrafı ve çevresi bölgeleri kast ediyoruz. Estetik dediğimiz zaman da buraya yapılabilecek bütün uygulamalar tabii ki, yani vajina ile ilgili iç dudaklarla ilgili hepsini kast ediyoruz. 

Genital estekik ( Labioplasti ) neden yapılır ve kimlere yapılır ?

Şikayete göre değişiyor ama herkese yapılabilir. Sadece iki tane aslında yapılmaması için bir  şartımız var.
1- Mutlaka 18 yaş ve üstü olmak gerekiyor. 18 yaş altında da çok ciddi bir sağlık problemine neden olması lazım ki ancak uygulayabilelim. Yani seksüel cinsel kimliği oturmuş olması lazım. Aslında 18 yaşını mantığı da o ... 18 yaşın üstünde herkese yapılabilir. Bir de bir şart.
2- Şart da Vücut algılama bozukluğu dediğimiz kişide böyle bir hastalık olmaması gerekiyor. Çünkü algısal bir bozukluk olduğu için daha kötü sonuçlar doğurabilir. Onun için herkese yapılıbalir yani aslında mesela hani kişinin burnu normaldir ya da genital bölgesi normaldir ya da vücudun normaldir ama psikolojik bir altyapı sebebiyle vücudunu yanlış algıladığı için hastalık olduğunu düşünüyor kişinin kendi yorumu aslında. Çok çeşitli  şikayetlerle geliyor hastalarımız, büyük dudaklar oluyor mesela iç dudakların büyük olması ya da vajinada genişlik olması, ilişkide gaz çıkarması, eşiyle birlikte kendisini de ilişkide haz alamaması bunla ilgili problem yaşaması. Bikini giyerken tayt giyerken bunun gibi dar kıyafetler girerken sıkışması, acı hissetmesi tabi hiçbir şey olmadan görüntüsel olarak da kişiyi rahatsız edebiliyor. 
Zaten cinsel yaşamında da odaklanma problemi yaşadığı için hastamız ilişkileri çok ciddi sıkıntılar yaşıyor. Ameliyat sonrası bunlar da düzelebiliyor. Dışarıdan göründüğünü ifade eden hastalarımız da var. Yani şikayetine göre çok farklı olabilir.
3- Özellikle normal doğum yapan kadınlar için  çok adete yapan kadınlar için ve ileri yaş olanlar için mesela genital estetik deyince benim aklıma onlar geldik neler yapılıyor, cam ne gibi uygulamalar oluyor?
Genital bölgede birçok işlem yapabiliyoruz. Iç dudakların küçültülmesi ya da dış dudakların küçültülmesi olabilir. Dış dudakların büyütülmesi olabilir buraya yağ enjeksiyonu yapabilir. Vücuttan herhangi bir bölgeden alınan yağ ile ya da özel dolgu malzeme malzemeleri var. Hiyonorikasit mesela onlarla büyütebiliyoruz. Yine renk açma işlemleri yapılabilir. Dış genital bölge klitoris etrafı dokuları küçültebiliyoruz.Buralara işte farklı isimleri var. Gençlik aşısı gibi ya da haz ve doyum orgazm aşıları gibi de geçebiliyor, orada vücuttan alınan kanda yapılan PRP enjeksiyonlar da yapabiliyoruz. Vajina sıkılaştırma ya da daraltma işlemleri de yapabiliyoruz. Dış bölgesi sıkılaştıra ya da daraltabiliyoruz.ya da idrak kesesi sarkıyor mesela çoğunlukla hastamızın vajina bölgesine ya da barsak alt taraftan sarkarak Vajinayı dışa doğru itiyor yada normal rahim sarkması olabilir. Bunun hepsi de aslında estetik olarak geçiyor. Buna tabii fonksiyonel mesela bir hastalık sonrası yada dediğiniz gibi doğum sonrası ya da kendiliğinden de yapısal bozulmalar olabilir onları daha çok rekonstrüksiyon dediğimiz yeniden onarma şeklinde işlemleri yapabiliyoruz. 

En çok yapılan Genital Estetik ( Labioplasti ) Ameliyatı Hangisidir ?

En çok son 5 - 10 yıldır Genital Estetik Ameliyatı ise çok popüler. Yine dünyada olduğu gibi ülkemizde de yine dünyada olduğu gibi en çok yapılan bizde de bizlerin uyguladığı labioplasti. yani iç dudak estetiği iç dudakların küçültülmesi. Labium aslında dudak demek plasti biliyorsunuz düzeltmek demek, dış dudaklar da var ama en çok labioplasti iç dudakları yaptığımız için labioplasti dediğimiz zaman iç dudakların küçültülmesi anlamına geliyor.
 • Bunu yaparken tabii klitoris yani üst taraftaki fazla dokuları da birlikte alıyoruz. En çok yaptığımız işlem bu.
 • Ikinci olarak da Vajinal Daraltmayı yapmayı düşünebiliriz. 
 • üçüncü orada belki renk açma beyazlatma işlemini düşünebiliriz.
Eskiden böyle şeyler kadınlar arasında çok konuşulmayan şeyler ya da bir örneği olmadığı için acaba normal mi diye bilinmeyen de birtakım şeyler ve özellikle bizim toplumumzda da mahrem diye algılanan bir konuda olduğu için. Ama şimdi doktorlarımız da bunları böyle paylaşıldıkça kadınlarımıza bu anlamda da birtakım şeylerin yapılabildiğini söylemekte mümkün oluyor. Genital Estetik Dolayısıyla biraz daha yaygınlaşıyor. 

Antalya Genital Estetik ( Labioplasti ) Ameliyatı Genel anestezi altında mı yapılır ?

Genital Estetik planlayan bir kişi isteyen bir kişi ne kadar bir zaman ayırması gerekiyor sonra son süreci nasıl ?
işlem çoğunlukla hasta neredeyse yapmayı tercih ediyoruz. Biraz daha estetik bir işlem olduğu için çok da aceleye gelmemez yani yaklaşık bir iç dudak küçültülmesi. Klitoris ile birlikte düşündüğümüz zaman 1saat 2 saat aralığında değişiyor. Üst taraf almazsak bir de yalancı bir kabarıklık oluşuyor. Kötü bir görünüm oluyor. İkisini de birlikte yapmak gerekiyor. Uzun da sürdüğü için hem hijyen acısından hemde konfor açısından hastanelerde yapmak biraz daha rahat oluyor ama çok küçük olursa asimetri farklı olursa klinikte de yapabiliriz. Uzun süren bir işlem yani sonuçta,

Genital Estetik ( Labioplasti ) Ameliyatının cinsel herhangi bir zararı var mı ya da tam tersi faydası var mı ?

Çok sık sorulan bir soru. Hastamızın gelmekte çekiniyorlar. çünkü yaptırmaktan bu açıdan zarar gelebilir diye düşünüyorlar. Iç dudaklar dediğimiz labiumler, uyarılabilen dokular yani ilişkide keyif veren yerler. O yüzden belli bir miktar kalması gerekiyor. Bazen şimdi bize hastaya tercih bırakıyor gibi olsak da yani hastamızın beklentileri, istekleri doğrultusunda yapıyoruz. Mesela çok mu kısaltalım yoksa az mı kısaltalım ya da barbie bebek görünümü denen bir görünüm var mesela bu şekilde yapabiliyoruz aslında çoğu zaman derler hocam işte Siz nasıl isterseniz hani genelde yaptığınız gibi yapın derler hastalarımız.Ama ideal bir vajina yapısı yoktur. 
Yani bana göre iyidir size göre göre kötüdür. 
Bizde hiçbir zaman hiç bir hastamıza sizin vajinanız çok geniş, ya da iç dudaklarınız çok büyük demeyiz hastadan bir şikayet gelmesi lazım ama diyebiliriz ama bir anormallik olduğunu düşünüyor musunuz diye o şekilde yapmaya çalışıyoruz. Yani sonuçlar çok kısaltlamamak gerekiyor iç dudakları, , çok alınırsa bu sefer ilişkide hakikaten his kaybına ve zevkin azalmasına neden olabilir. Yani doğru hastaya doğru zamanda doğru teknikle yapılırsa zararı olmaz. Tam aksine çok daha faydası olur. Psikolojik açıdan da özgüven çok farklı değişiyor. Yani bütün hastalarımızdan çok olumlu Geri dönüşler alıyoruz. Cinselliğin her evresinde her anlamında çok katkıları oluyor. Bunla ilgili çalışmalar da var. Eepey bir katkı sağlar.
Genital Estetik  ( Labioplasti ) ameliyat sonrası nelere dikkat etmesi gerekiyor
 
Ameliyat günübirlik yapıyoruz zaten sabah yapıp akşam taburcu ediyoruz hastamızı ya da 3 - 4 saat gözlemliyoruz ki klinikte olursa hemen akşama yada ertesi gün uçakla il dışına ve yurt dışına da hastalarımız biz gidebiliyorlar. Yaklaşık 2 - 3 gün bir ağrı oluyor. Sonrasında Hafif sonrası bir kaşınma hissiyatı başlıyor onu iyileşme gibi düşünüyoruz. 4 - 5 gün sonrasında bir hafta sonrasında hastamız normal günlük iş yaşantısına dönebilir. Bölge olarak sürdürmeye elverişli bir bölge. Dikkat etmek gereken dikişler açısından. Bir süreçte spor yapmamasını, motora biner gibi ya da ata biner gibi oturmaması ve çok özen göstermesi lazım. Yaklaşık 1 ay bir buçuk ay boyunca bu süreçte.Ayrıca deniz, havuz gibi bunları da yasak olmasını istiyoruz. Yine aynı şekilde tabi ilişki de bir buçuk ay boyunca cinsel ilişki olmamasını istiyoruz. 
2 aydan sonra ama tamamen normal hayatına döner ama tam bir iyileşme oldu demek için vücuttaki tüm yaralar için böyledir. 6 aylık bir süre gerekir. 6 ay sonrasında artık tamamen iyileşmiştir. 

Lazerle Genital ( Vajinal ) Estetik için kaç seans gereklidir ?

Normalde 1 seans yeterlidir ama bazen hastanın ihtiyacı 1 seansta düzelmiyor o zaman 1 ay sonra 2. seansı yapıyoruz. Beyazltma için de böyle. Sadece vulvayı (dış dudakları) dolgunlaştırma için 4-5 seans gerekiyor. 

Lazerle Genital ( Vajinal ) Estetik Sonucu ne kadar zamanda etkisini gösterir ve Lazerle Genital ( Vajinal ) Estetik kalıcığı ne kadardır ?

İdrar kaçırmanın bir çok sebebi vardır. Lazerle çözüm sunduğumuz:
 1. idrar kaçırma özellikle stres tip dediğimiz öksürürken, hapşırırken, gülerken kaçırması durumudur. Yani bir performans yaparken karına baskı olduğunda idrar torbasının buna cevap vermesi istediğimiz gibi kasılamaması bu tarz kaçırmalarda etkili,
 2. Bir de örş dediğimiz farklı bir tip, onda da siz tuvalete yetişemiyorsunuz idrarınız geldi tuvalete gidene kadar kaçırıyorsunuz durumu var.
Bazı hastalarda ikisi birden oluyor.
Lazerle Genital ( Vajinal ) Estetik, bu idrar kaçırma stres tipi için gerçekten güzel sonuçlar veriyor. Hastalarda başarı oranları çok yüksek. Aynı zamanda idrar torbasında bir fıtıklaşma varsa belki cerrahi de bir uygulama gerebilir. Ama ağır bir organ fıtıklaşması yoksa, hasta idrar kaçırıyorsa bu durumlar güzel ağrısız acısız ameliyatsız bir işlem olarak güzel sonuçlar veriyor. Yaklaşık da işlemden sonra 1 hafta 10 gün sonra geçiyor ama 1 ay sonra kesin ve çok güzel sonucunu görebilmekteyiz.

LABİOPLASTİ NEDİR ?

Bazı hanımlar  iç dudaklardaki uzunluk, iç dudaklarda asimetri, yırtıklar için başvururlar.Küçük(iç) dudaklarda asimetri doğuştan olabilir.Bazen doğuma bağlı ya da travma sonucu yırtılma, küçük dudaklarda şekil bozuklukları  ve küçük dudaklarda uzunluk  yapabilir.
Dudaklardaki bu uzunluklar cinsel ilişkide içeri doğru katlanma, cinsel ilişkide ağrı ve cinsel ilişki sonrası iç dudaklarda şişme,vajinal akıntılarda artış,dudakların kendi enfeksiyonları ve şişmelerine yol açarlar.
Dudaklar düzeltilerek, estetik dikişler atılabilir.Labioplasti ameliyatı izleri  görülemeyecek kadar güzel iyileşir.
Hasta moral toplar ve cinsel ilişkisinde daha güvenli bir kadın  olur .Devam eden  akıntılarınızın  bir kısmından da kurtulabilirsiniz.

LABİOPLASTİ AMELİYATINDAN SONRA DİKKAT EDİLMESİ GEREKENLER NELERDİR ?

Küçük(iç) dudak ameliyatları iyileşmesi nde hafif şişme olabilir.Fakat özellikle küçük ( iç)dudaklar iyileşmesi çok çabuktur. 
Genelde ameliyat sonrasındaki evrede ameliyat bölgesinde fazla kanama olmaz.
Bacaklarınızı aralayarak istirahat etmek iyi olur.
Yara yerinizin kuru tutulması, hatta zaman zaman ışık tutarak kuru tutmaya çalışmak önerilebilir.
Yara yerini suyla yıkayabilirsiniz fakat sonrasında muhakkak kurulamalısınız.Bu kurulama esnasında operasyonunuz  zarar görmeyecektir.
Genelde  labioplasti dikişleri çabuk emilen türdedir.Labioplasti ameliyatı dikişleri alınması gereksizdir.
Labioplasti ameliyatı iyileşmesi kolaydır ve günlük hayata çabuk dönebildiğiniz bir operasyon türüdür.

Lazerle Genital ( Vajinal ) Estetik kalıcığı süresi ne kadardır ? Lazerle Genital ( Vajinal ) Estetikten sonra hastalık tekrarlar mı ?

Lazerle Genital ( Vajinal ) Estetik kalıcığı ise tekrar durumu ise; yaklaşık 1 yıllık bir süreç boyunca çok raha idare edebiliyor daha uzun da sürebiliyor rahatlık ama 1 yıl sonudna bir kere daha tekrar dozu yapmak faydalı, o dokular için de bir kontrol dozu tekrar dozu yapmakta çok fayda var.

Lazerle Genital ( Vajinal ) Estetik Cerrahisi Antalya

Lazerle Genital ( Vajinal ) Estetik, Cerrahi de çok güzel çözümler sunan bir operasyon. Artık yöntemler çok ilerledi çok kısa sürede çok hızlı sonuçlar vermektedir. Çoğu hastalarımız bu kadar rahat ve kolay olacağını bilseydim  şimdiye kadar yaptırırdım daha erken size gelirdim demektedirler.Artık herşey daha hızlı ve kolay. Sizleri de teşhis, tanı ve tadavir için Op.Dr.Güray Ünlü kliniğimize bekleriz.

VAJİNA ESTETİĞİ OPERASYONU RİSKLERİ NELERDİR ?

VAJEN DARALTMA AMELİYATININ RİSKİ VAR MIDIR ?

Ameliyat esnasında vajenin, anüsün fonksiyonel birer organ olduğu unutulmamalıdır.Vajen ne az, ne çok sıkılıkta dikilmelidir.Kötü yapılan bir ameliyattan sonra aşırı dar, ilişkiye izin vermeyen  veya doğal aksı, giriş yönü bozulmuş bir vajen olabilir.
Kötü yapılan bir mesane kaldırma ameliyatı nda idrar kaçırmanız devam edebilir.Mesane çok kaldırılırsa işeme güçlükleri olabilir. Mesaneyle vajen arasında fistül denilen hatlar açılabilir.
Vajina estetiği ameliyatında kanama çok olur mu diye endişe etmeyin.Genelde kanamanın az olduğu bir ameliyat çeşidimizdir.

VAJİNOPLASTİ SONRASI DURUM NASIL OLUR ?

Vajina daraltma operasyonu sonrası tekrar genişleme olur mu en çok merak edilen durumlardandır.Eğer ameliyat doğru tekniklerle yapılmışsa, hayır, tekrar vajen genişlemesi olmaz.
Vajina estetiği yaptıran kadın normal doğum yapabilir mi sorusuyla sık sık karşılaşırız. Vajinal ameliyatlardan sonra normal doğum önerilmez. Vajina daraltması sonrası normal doğum yapılması yanlış olduğu için sezeryan gereklidir.Normal doğumda  kontrolsüz yırtıklar olabilir ya da en azından operasyon sonrası vajenin tekrar sarkması gibi riskler olabilir.
Ameliyat sonrası genelde  vajene 1 gün kadar  tampon koyarız.Bu vajinal tampon  hem kanamayı durdurur  hem de vajen  tutturduğumuz dokulara bir süre asılı kalır.
Vajina daraltma operasyonu sonrası dikişler görülür se endişe etmemek gerekir.Operasyon sonrasında iyileşen bölgelerin dikişleri tek tek gelebilir.
Vajinoplasti ameliyatı sonrası ağrı çok yoğun olmaz.Ameliyatta karın bölgenizi açmadığımız için ameliyat genelde beklediğinizden hafif geçer.

 

VAJİNOPLASTİ VAJEN SIKILAŞTIRMA

VAJİNOPLASTİ VAJEN SIKILAŞTIRMA, ANTALYA VAJİNOPLASTİ VAJEN SIKILAŞTIRMA DOKTORU

VAJİNAL SIKILAŞTIRMA AMELİYATLARINDA NE YAPILIR ?

Ameliyatlarımızı genel anestezi veya spinal anestezi teknikleriyle yapabiliriz.Ameliyatlarda sarkmış mesane, dışkı kanalı, sarkmış rahim ağzı, sarkmış vajen, anüs bölgesi tamir edilir , kuvvetlendirilir  ve fazla dokular çıkarılır.Vajen gevşekliği giderilir.

VAJEN SIKILAŞTIRMA AMELİYATINDA DİKKAT EDİLMESİ GEREKENLER NELERDİR ?

Ameliyat esnasında vajenin, anüsün fonksiyonel birer organ olduğu unutulmamalıdır.Vajen ne az, ne çok sıkılıkta dikilmelidir.Kötü yapılan bir ameliyattan sonra aşırı dar vajen ,ilişkiye izin vermeyen  veya doğal aksı, giriş yönü bozulmuş bir vajen olabilir.
Kötü yapılan bir mesane kaldırma ameliyatında ameliyattan sonra idrar kaçırma nız devam edebilir.Mesane çok kaldırılırsa işeme güçlüğü , idrar yapamama olabilir. Mesaneyle vajen arasında fistül denilen hatlar açılabilir.

VAJİNOPLASTİ SONRASI DİKKAT EDİLMESİ GEREKENLER NELERDİR ?

Vajinal estetik ameliyatından sonra normal doğum önerilmez. Normal doğumda  kontrolsüz yırtıklar olabilir ya da en azından ameliyat sonrası vajenin tekrar sarkması gibi riskler olabilir.Hastaya 2 ay kadar vajinoplasti ameliyatı sonrası ağır yük kaldırma yasaklanır.
Perine bölgesine  genelde en fazla 2-3 gün pansuman yapmak yeterlidir. 
Öksürüklü bir hastalığı ve aşırı kabızlığı varsa tedavi edilir.
Genelde vajinoplasti ameliyatı sonrası cinsel ilişki 20-40 gün kadar sonra olmalıdır. Vajinoplasti sonrası ilk cinsel ilişki nizi doktor kontrolünden ve onayından sonra yaşamanız iyi olur.Vajinoplasti sonrası cinsel yaşam eşiniz ve sizin için tatmin edici olacaktır.
Ameliyat sonrası kötü kokulu vajinal akıntı larınız olursa önemlidir.Ameliyatın ilk 10 gününde sarı renkli vajinal akıntı larınız olabilir.

VAJİNOPLASTİ İYİLEŞME SÜRESİ

Vajinoplasti ameliyatı sonrası ağrı çok fazla olmaz.Ameliyatta karın bölgenizi açmadığımız için ameliyat genelde beklediğinizden hafif geçer.
Ameliyat sonrası genelde  vajene 1 gün kadar  tampon koyarız.Bu vajinal tampon  hem kanamayı durdurur,  hem de vajen, dikişle tutturduğumuz dokulara bir süre asılı kalır.
Genelde sonda çekildikten sonraki ilk idrar zorlu olur.Nadiren de idrarı hissetme ama yapamama gibi sorunlarla karşılaşabiliriz. Bazı ameliyatlarda ilk idrarınızı yapmanız bizim için önemlidir. Bu durumda genelde sonda ile bir kere boşaltmak yeter, devam ederse de mesane egzersizi yapılabilir.
Vajinal ameliyatlarda genelde emilen dikişler kullandığımız için vajinal ameliyatlardan sonra dikiş alınması na gerek yoktur.
Ameliyat sonrası ateş, yoğun kanamalar, yara yerinde şişme ve akıntılar, göğüs ağrıları, nefes darlıkları, aşırı halsizlik ve yorgunluklar, aşırı ve giderek artan ağrılarınızın olması, gaz ve dışkı çıkarmada güçlükleriniz varsa, bulantı ve kusmalarınız varsa ameliyatınızı gerçekleştiren doktorunuzla görüşmelisiniz.

KLİTEROPLASTİ NEDİR ?

Klitoris üzerinde erkeklerdeki sünnet derisine karşılık gelen bir katlantı mevcuttur.Bu katlantı kimi kadınlarda daha çoktur.Klitoris üzerindeki bu fazla doku cinsel ilişkide eşinizi tam hissedememenizi getirebilir.Bu doku alınabilir.Bu sayede klitoris daha belirgin hale gelir ve uyarıya açık olur.Ayrıca katlantıların arasında akıntıların birikimi azalır, cinsel bölge temizliği daha rahat yapılabilir.
Klitoris ameliyatı nı, labioplasti operasyonu esnasında da yapmamız mümkün.Zaten çoğu durumda kliteroplasti gereken hastada labiumlar da büyük ve şekilsiz olmakta.
Bu ameliyata klitoral hudoplasti , hood  kliteroplasti de denmektedir.

Vaginal Aesthetics

All Treatments by Op.Dr.Güray Ünlü Genital Aesthetic Doctor in Antalya Clinic, Aesthetic Genital Surgeries And Barbie Vagina in Antalya, Genital Aesthetic in Antalya

Genital area surgeries have begun to spread all over the world in a speedy manner in particular in the last 20 years. Among the most frequently carried out surgical operations, labiaplasty (inner and external vaginal lips aesthetics, especially by Barbie vagina appearance),vaginoplasty (vagina tightening up surgery),perineoplasty (removal of the marks left from giving birth) and genital area fat fillings can be mentioned. In addition, vaginal rejuvenation, vagina tightening up without surgery, genital area color lightening, sexual pleasure and orgasm treatments can be done with vaginal laser and radiofrequency applications., Genital Aesthetic in Antalya, Genital aesthetic surgeries are operations which enable restoration of the congenital deformities on vulva-vagina area of women and at birth. 

Genital Aesthetic Doctor in Turkey

 • Turkey Antalya Genital Aesthetic clinic

 • Genital Aesthetics by Laser in Turkey - Antalya

 • Genital Aesthetic Doctor in Turkey

Laser vaginal rejuvenation and laser applications to the genital area are most commonly for vaginal tightening, rejuvenation and increasing sexual pleasure.

Very good aesthetic and functional results are obtained in laser applications applied to the genital area. In our Turkey Antalya Genital Aesthetic clinic, carbon dioxide lasers are used. Advantages of genital area laser applications which are spreading all over the world:
 • Does not require operating room conditions,
 • No incision is made,
 • No anesthesia is required,
 • Almost no side effects,
 • Very comfortable healing period,
 • No resting is needed,
 • No painful procedure,
 • Very short duration accepted as ‘Lunchtime’ management.

Genital Aesthetic Doctor in Turkey 

Laser vaginal rejuvenation and laser applications to the genital area are most commonly for vaginal tightening, rejuvenation and increasing sexual pleasure. Vaginal tightening with the laser is also known as ‘Laser Vaginal Rejuvenation’ (LVR). It is a painless and non-surgical treatment which lasts for approximately 10-20 minutes. There are almost no risks. It does not require anesthesia., Genital Aesthetic in Antalya, Genital aesthetic surgeries are operations which enable restoration of the congenital deformities on vulva-vagina area of women and at birth. All Treatments by Op.Dr.Güray Ünlü Genital Aesthetic Doctor in Antalya Clinic, Aesthetic genital operations by laser in Antalya

Genital Aesthetic in Turkey, Genital aesthetic surgeries are operations which enable restoration of the congenital deformities on vulva-vagina area of women and at birth. All Treatments by Op.Dr.Güray Ünlü Genital Aesthetic Doctor in Antalya Clinic, Genital Aesthetics by Laser in Turkey - Antalya

Laser Vagina Tightening or Laser Vaginal Rejuvenation’ (LVR) is performed to tighten and rejuvenate the vaginal canal with a non-surgical operation. This application is provided by thermal and ablative effects of the laser light. It doesn’t have any incision, anesthesia or pain during the procedure. It’s been used not only for the rejuvenation of vagina, but also for stress urinary incontinence treatment, sexual enhancement, menopausal vulvo-vaginal atropy symptoms, and lichen sclerosus treatment., Genital Aesthetic in Turkey - Antalya, Genital aesthetic surgeries are operations which enable restoration of the congenital deformities on vulva-vagina area of women and at birth. All Treatments by Op.Dr.Güray Ünlü Genital Aesthetic Doctor in Antalya Clinic, Laser Vagina Tightening in Turkey, Genital Aesthetic in Antalya

Genital Aesthetic in Turkey

All Treatments by Op.Dr.Güray Ünlü Genital Aesthetic Doctor in Antalya Clinic, Aesthetic Genital Surgeries And Barbie Vagina in Antalya, Genital Aesthetic in Antalya
Genital area surgeries have begun to spread all over the world in a speedy manner in particular in the last 20 years. Among the most frequently carried out surgical operations, labiaplasty (inner and external vaginal lips aesthetics, especially by Barbie vagina appearance),vaginoplasty (vagina tightening up surgery),perineoplasty (removal of the marks left from giving birth) and genital area fat fillings can be mentioned. In addition, vaginal rejuvenation, vagina tightening up without surgery, genital area color lightening, sexual pleasure and orgasm treatments can be done with vaginal laser and radiofrequency applications., Genital Aesthetic in Antalya, Genital aesthetic surgeries are operations which enable restoration of the congenital deformities on vulva-vagina area of women and at birth. 
 
Turkey / Antalya Gynecology (Gynecology)
 • Gynecological examination and ultrasonography
 • Smears, cervico-vaginal culture
 • HPV scanning and typing
 • Abortion (curettage)
 • Leep, Conization, Cervical and Endometrial biopsy
 • Cervical cauterization (wound burning, wound freezing)
 • Laparoscopy & Hysteroscopy
 • Gynecologic operations (ovarian cyst, Myomectomy, Hysterectomy)
 • Vaginal aesthetic surgery (Labioplasty, Vaginoplasty)
 • Hymenoplasty (hymen repair)
Gynecology and Obstetrics Turkey / Antalya
Being a woman is a privilege. From the maiden period to the post-menopause, all the problems you may encounter are solved by our specialists in our Obstetrics and Gynecology Unit and all details about your health are kept with great care and confidentiality.
 

Search Tags: Genital Aesthetic in Turkey, Genital Aesthetic Doctor in Turkey, Genital Aesthetic in Antalya, Genital Aesthetic Doctor in Antalya, Genital Aesthetic Clinic in Turkey, Genital Aesthetic Clinic in Antalya

Antalya Cosmetic Gynecology

What is Perineoplasty surgery?

 • Perineoplasty is a surgery that tightens the area between your anus and vagina (the perineum). It improves sexual satisfaction, restores function and helps narrow your vaginal opening after childbirth or trauma.

Op.Dr.Guray Unlu Call to Us ...

Cosmetic Gynecology Clinic in Turkey

Antalya Cosmetic Gynecology 

What does a vaginoplasty?

Vaginoplasty is the creation of a vagina and vulva (clitoris, labia minora and labia majora) from your existing genital tissue, including the penis and scrotum. Orchiectomy (surgical removal of the testicles) is often performed at the same time as vaginoplasty but can also be performed at an earlier time in transition.What is the meaning of cosmetic procedures?

Cosmetic procedures are performed to reshape structures of the body and to alter a person's appearance. Like any form of surgery, cosmetic procedures need a specialist surgeon trained in the procedure, including appropriate recovery time, healing and proper care.

What is a Sacrocolpopexy procedure?

 • Robotic-assisted sacrocolpopexy is a type of surgery. It is done to repair pelvic organ prolapse. The surgery is done with special tools. Your pelvis is a bowl-shaped cavity made of a set of bones in the lower part of your belly (abdomen). Within this area there are several organs.

Does a perineorrhaphy tighten the vagina?

 • Perineorrhaphy, also called perineoplasty, is a female cosmetic genital surgery that works on the perineal muscles and tightens the vagina. The perineum is the visible area between the vagina and the rectum. It undergoes tearing during childbirth, and episiotomies are cut.

What can I do to tighten my vagina?

Kegel exercises are one of the most recommended and popular ways of tightening the vagina. The clench and release exercise is what constitutes the Kegel exercise. Kegel's exercise is the action of engaging the pelvic floor muscles, holding for 5–10 seconds and releasing.

What can be used to tighten the vagina?

According to the latest research, the most effective non-invasive treatment for vaginal laxity is currently laser tightening treatments, especially for women who want to have more children in the future. One example of a laser treatment for vaginal laxity would be our material.  which has proven very effective.

Is Cosmetic Gynecology surgery painful? 

The foremost question that pops up in mind before going for plastic surgery is how much will it hurt? Fortunately, due to recent innovation and advancement of technology, the pain has significantly reduced. However, some amount of pain and discomfort is inevitable in every type of surgery.

What is the difference between cosmetic and plastic surgery?

Plastic surgery training involves a broad scope of procedures to restore the body's normal appearance and function, where cosmetic surgery training focuses exclusively on aesthetic procedures. Yet many plastic surgeons offer cosmetic procedures at their practice.

What does a prolapse look like in a woman?

the womb bulging or hanging down into the vagina (uterine prolapse) the top of the vagina sagging down – this happens to some women after they have had surgery to remove their womb. the bowel bulging forward into the back wall of the vagina (posterior wall prolapse)

How do you fix a prolapse without surgery?

 • The two non-surgical options for prolapse are pelvic floor muscle training (PFMT) and a vaginal pessary. PFMT can be effective for mild prolapse but is usually not successful for moderate and advanced prolapse. The main alternative to surgery for prolapse is a vaginal pessary.

When do you need surgery for vaginal prolapse?

 • If your pelvic organ prolapse doesn't bother you, your health care provider might recommend treating your prolapse without surgery. If symptoms get worse and significantly affect your quality of life, surgery might be needed. Weakness of the pelvic floor often affects more than one area.

Can you fix vaginal stenosis?

 • Vaginal dilation therapy is a fantastic option for preventing and treating vaginal stenosis. Vaginal dilation therapy aims to gently stretch the vaginal walls over an extended period of time, usually weeks or even months, using methods that make use of therapeutic devices specifically for that purpose.

Do they cut you when giving birth?

 • Sometimes a doctor or midwife may need to make a cut in the area between the vagina and anus (perineum) during childbirth. This is called an episiotomy. An episiotomy makes the opening of the vagina a bit wider, allowing the baby to come through it more easily.

What does introitus mean?

 • The entrance to introitus (plural introituses) (medicine) The entrance to a hollow organ or canal; often specifically the entrance to the vagina.

How can I make my vagina look younger naturally?

Shiny And New! 7 Ways To Keep Your Vagina Forever Young
 • Kick up the kegels. ...
 • Get busy more often. ...
 • Use mild soaps when cleaning. ...
 • Stay hydrated. ...
 • Try herbal steaming. ...
 • Change the way you think. ...
 • If all else fails, consider laser treatments.
 • What is the #1 cosmetic surgery?
 • #1 Facelift/ Rhytidectomy
 • A facelift or a Rhytidectomy is a cosmetic procedure that reduces the appearance of wrinkles and aging, sagging facial skin.

Which country is best for Cosmetic Gynecology?

 • Turkey / Antalya has for many years been known to be a country that provides world-class cosmetic surgery. It also boasts of having some of the best plastic surgeons in the world. Op.Dr.Guray Unlu Call to Us ...

What is Cosmetic Gynecology?

 • Over time, age and events such as pregnancy and childbirth can affect the internal and external structure of the vagina, causing changes in both its appearance and physical response to stimuli. The aim of cosmetic gynecology is to make improvements to the appearance or function of the vagina and labia — in many cases, both goals are accomplished simultaneously. The results of these surgical procedures can improve the enjoyment of sexual activities, while also having a rejuvenating effect on the genitals to make the body appear younger or more aesthetically pleasing.

Cosmetic gynecology in Turkey Antalya

 • Cosmetic gynecology, also known as aesthetic gynecology, is quickly becoming one of the most popular subspecialties of elective surgery for women. This includes aesthetic procedures to help improve the appearance of the external vulvar or vaginal region. In fact, labiaplasty procedures have become one of the largest growing trends in cosmetic surgery procedures for women.
Labiaplasty Antalya Turkey 
 • A labiaplasty addresses the size and shape of the labia. The labia are the folds of skin that frame the opening of the vagina. Although there is a significant amount of variation in the appearance of the labia from woman to woman, many women seek this procedure due to having a natural excess of skin near the vagina. An excess of skin, although normal, may cause discomfort or may make sexual intercourse difficult. A labiaplasty procedure removes excess skin from both sides of the labia to reduce their overall size and can also correct asymmetry if necessary.
Vaginoplasty Antalya Turkey 
 • Another popular cosmetic gynecology procedure is called vaginoplasty. This procedure focuses on reducing the width of the vagina. Although the vagina is naturally designed to stretch during intercourse and childbirth, the tissues of the vagina can also lose elasticity over time, particularly in women who have had multiple childbirths in a short amount of time. This permanent stretching can affect a women’s enjoyment and stimulation during sex. A vaginoplasty focuses on making repairs to the rear vaginal wall, reducing the overall width of the vagina. Although vaginoplasty is thought to be a cosmetic procedure, it can also be used as a reconstructive procedure for tissue defects that have occurred during or after childbirth.

Thermiva®/Viveve® Antalya Turkey

 • Thermiva®/Viveve® is the latest trend in aesthetic gynecology and is a non-surgical procedure that uses radio frequency to treat the intimate tissues, including the labia and vagina. This procedure tightens the soft tissue of the vagina and labia and can increase sensitivity while decreasing pain during intercourse. This is an ideal operation for women who want to improve the appearance of these delicate body parts and enhance their sexual experiences without having to deal with a surgical procedure.

The bottom line Antalya turkey

Cosmetic gynecology is a quickly-growing field throughout the world. With its help in returning millions of women their self-confidence, it is no surprise to see such rapid growth in the field. If you are feeling unhappy or lack confidence in your own skin, consider looking into aesthetic gynecology to see if it could be a good fit for you.
 

Gynecologist Turkey / Antalya

What is Perineoplasty surgery?

 • Perineoplasty is a surgery that tightens the area between your anus and vagina (the perineum). It improves sexual satisfaction, restores function and helps narrow your vaginal opening after childbirth or trauma.

Op.Dr.Guray Unlu Call to Us

Gynecologist Turkey / Antalya

Gynecologist Turkey Antalya 

What does a vaginoplasty?

Vaginoplasty is the creation of a vagina and vulva (clitoris, labia minora and labia majora) from your existing genital tissue, including the penis and scrotum. Orchiectomy (surgical removal of the testicles) is often performed at the same time as vaginoplasty but can also be performed at an earlier time in transition.What is the meaning of cosmetic procedures?

Cosmetic procedures are performed to reshape structures of the body and to alter a person's appearance. Like any form of surgery, cosmetic procedures need a specialist surgeon trained in the procedure, including appropriate recovery time, healing and proper care.

 

What does a prolapse look like in a woman?

the womb bulging or hanging down into the vagina (uterine prolapse) the top of the vagina sagging down – this happens to some women after they have had surgery to remove their womb. the bowel bulging forward into the back wall of the vagina (posterior wall prolapse)

How do you fix a prolapse without surgery?

 • The two non-surgical options for prolapse are pelvic floor muscle training (PFMT) and a vaginal pessary. PFMT can be effective for mild prolapse but is usually not successful for moderate and advanced prolapse. The main alternative to surgery for prolapse is a vaginal pessary.

When do you need surgery for vaginal prolapse?

 • If your pelvic organ prolapse doesn't bother you, your health care provider might recommend treating your prolapse without surgery. If symptoms get worse and significantly affect your quality of life, surgery might be needed. Weakness of the pelvic floor often affects more than one area.

Can you fix vaginal stenosis?

 • Vaginal dilation therapy is a fantastic option for preventing and treating vaginal stenosis. Vaginal dilation therapy aims to gently stretch the vaginal walls over an extended period of time, usually weeks or even months, using methods that make use of therapeutic devices specifically for that purpose.

Do they cut you when giving birth?

 • Sometimes a doctor or midwife may need to make a cut in the area between the vagina and anus (perineum) during childbirth. This is called an episiotomy. An episiotomy makes the opening of the vagina a bit wider, allowing the baby to come through it more easily.

What does introitus mean?

 • The entrance to introitus (plural introituses) (medicine) The entrance to a hollow organ or canal; often specifically the entrance to the vagina.

How can I make my vagina look younger naturally?

Shiny And New! 7 Ways To Keep Your Vagina Forever Young
 • Kick up the kegels. ...
 • Get busy more often. ...
 • Use mild soaps when cleaning. ...
 • Stay hydrated. ...
 • Try herbal steaming. ...
 • Change the way you think. ...
 • If all else fails, consider laser treatments.
 • What is the #1 cosmetic surgery?
 • #1 Facelift/ Rhytidectomy
 • A facelift or a Rhytidectomy is a cosmetic procedure that reduces the appearance of wrinkles and aging, sagging facial skin.

Which country is best for Cosmetic Gynecology?

 • Turkey / Antalya has for many years been known to be a country that provides world-class cosmetic surgery. It also boasts of having some of the best plastic surgeons in the world. Op.Dr.Guray Unlu Call to Us ...

What is Cosmetic Gynecology?

 • Over time, age and events such as pregnancy and childbirth can affect the internal and external structure of the vagina, causing changes in both its appearance and physical response to stimuli. The aim of cosmetic gynecology is to make improvements to the appearance or function of the vagina and labia — in many cases, both goals are accomplished simultaneously. The results of these surgical procedures can improve the enjoyment of sexual activities, while also having a rejuvenating effect on the genitals to make the body appear younger or more aesthetically pleasing.

Cosmetic gynecology in Turkey Antalya

 • Cosmetic gynecology, also known as aesthetic gynecology, is quickly becoming one of the most popular subspecialties of elective surgery for women. This includes aesthetic procedures to help improve the appearance of the external vulvar or vaginal region. In fact, labiaplasty procedures have become one of the largest growing trends in cosmetic surgery procedures for women.
Labiaplasty Antalya Turkey 
 • A labiaplasty addresses the size and shape of the labia. The labia are the folds of skin that frame the opening of the vagina. Although there is a significant amount of variation in the appearance of the labia from woman to woman, many women seek this procedure due to having a natural excess of skin near the vagina. An excess of skin, although normal, may cause discomfort or may make sexual intercourse difficult. A labiaplasty procedure removes excess skin from both sides of the labia to reduce their overall size and can also correct asymmetry if necessary.
Vaginoplasty Antalya Turkey 
 • Another popular cosmetic gynecology procedure is called vaginoplasty. This procedure focuses on reducing the width of the vagina. Although the vagina is naturally designed to stretch during intercourse and childbirth, the tissues of the vagina can also lose elasticity over time, particularly in women who have had multiple childbirths in a short amount of time. This permanent stretching can affect a women’s enjoyment and stimulation during sex. A vaginoplasty focuses on making repairs to the rear vaginal wall, reducing the overall width of the vagina. Although vaginoplasty is thought to be a cosmetic procedure, it can also be used as a reconstructive procedure for tissue defects that have occurred during or after childbirth.

Thermiva®/Viveve® Antalya Turkey

 • Thermiva®/Viveve® is the latest trend in aesthetic gynecology and is a non-surgical procedure that uses radio frequency to treat the intimate tissues, including the labia and vagina. This procedure tightens the soft tissue of the vagina and labia and can increase sensitivity while decreasing pain during intercourse. This is an ideal operation for women who want to improve the appearance of these delicate body parts and enhance their sexual experiences without having to deal with a surgical procedure.

The bottom line Antalya turkey

Cosmetic gynecology is a quickly-growing field throughout the world. With its help in returning millions of women their self-confidence, it is no surprise to see such rapid growth in the field. If you are feeling unhappy or lack confidence in your own skin, consider looking into aesthetic gynecology to see if it could be a good fit for you.
 

What is a Sacrocolpopexy procedure?

 • Robotic-assisted sacrocolpopexy is a type of surgery. It is done to repair pelvic organ prolapse. The surgery is done with special tools. Your pelvis is a bowl-shaped cavity made of a set of bones in the lower part of your belly (abdomen). Within this area there are several organs.

Does a perineorrhaphy tighten the vagina?

 • Perineorrhaphy, also called perineoplasty, is a female cosmetic genital surgery that works on the perineal muscles and tightens the vagina. The perineum is the visible area between the vagina and the rectum. It undergoes tearing during childbirth, and episiotomies are cut.

What can I do to tighten my vagina?

Kegel exercises are one of the most recommended and popular ways of tightening the vagina. The clench and release exercise is what constitutes the Kegel exercise. Kegel's exercise is the action of engaging the pelvic floor muscles, holding for 5–10 seconds and releasing.

What can be used to tighten the vagina?

According to the latest research, the most effective non-invasive treatment for vaginal laxity is currently laser tightening treatments, especially for women who want to have more children in the future. One example of a laser treatment for vaginal laxity would be our material.  which has proven very effective.

Is Cosmetic Gynecology surgery painful? 

The foremost question that pops up in mind before going for plastic surgery is how much will it hurt? Fortunately, due to recent innovation and advancement of technology, the pain has significantly reduced. However, some amount of pain and discomfort is inevitable in every type of surgery.

What is the difference between cosmetic and plastic surgery?

Plastic surgery training involves a broad scope of procedures to restore the body's normal appearance and function, where cosmetic surgery training focuses exclusively on aesthetic procedures. Yet many plastic surgeons offer cosmetic procedures at their practice.

АНТАЛИЙСКИЙ ЛАЗЕР ВАГИНАЛЬНЫЙ ДРОССЕЛЬ

Лазерная генитальная (вагинальная) эстетика в Анталии

Лазерная генитальная эстетика, Анталия Лазерная генитальная (вагинальная) эстетика, Анталия Лазерная лабиопластика
Я хочу поговорить о косметической гинекологии. Теперь, с изменением тенденций, эстетические потребности женщин значительно увеличились, включая области половых органов, чтобы женщины чувствовали себя хорошо, а также лицо. В настоящее время она находится практически в начале самой выполняемой операции в мире. Но женщины не всегда предпочитают операцию. Иногда им нужны более быстрые и простые решения. При этом развились некоторые технологии.
Эти технологии называются гинекологическими лазерами.

Что лечат гинекологическими лазерами?

Гормональные изменения в жизни женщины, прибавка в весе и роды влияют как на весь организм, так и на половую часть. В этом разделе мы можем увидеть генитальную эстетику.
 

Применение лазера в гинекологии 

Воздействие лазера при терапии и коррекции эстетических проблем в гинекологии и лечения гинекологических заболеваний.
Женское здоровье – крайне важная тема, это неотъемлемая часть комфорта, уверенности в себе и красоты, которая без здоровья просто не возможна.
 
Любое заболевание в гинекологии доставляет дискомфорт, снижает общее качество жизни и может привести к серьёзным последствиям. Но эта тема и крайне деликатна… обсудить с кем-то интимные проблемы не всегда просто. Даже на приёме у врача женщины часто испытывают неловкость при описании своих проблем и тревог. Но стесняться вопросов, касающихся здоровья, не стоит, на ранних этапах практических все проблемы поддаются лечению и коррекции. При первых симптомах следует обратиться к врачу гинекологу, который проведен необходимые исследование: анализ, осмотр, соберет анамнез, поставит диагноз и назначит соответствующую терапию.
 
Состояние наружных и внутренних половых органов играет важную роль не только для физического здоровья женского организма.
Лазерная гинекология
Лазерная гинекология Фото 1Услуги  лазерной гинекологии пользуются высоким спросом у современных женщин. Лазерное омоложение влагалища - это инновационная методика в гинекологии, которая позволяет существенно улучшить качество жизни женщин. Особенно данная процедура показана в период после беременности, после родов. Лазер воздействует на стенки влагалища неинвазивно и реабилитация после процедуры не требуется. Сколько бы не стоило интимное омоложение или коррекция пролапса стенок влагалища, пациентки готовы на процедуру, чтобы удовлетворить свои эстетические запросы и достижение психологического комфорта. По статистике 66% женщин испытывают стеснение и неудобства при половом контакте из-за влагалищной релаксации в первые месяцы после родов. Любые процедуры, в том числе лазерные, имеют некоторые противопоказания. Об относительных и абсолютных противопоказаниях речь пойдет в нашей статье ниже.
 
Примечательно, что лазерное омоложение стенок влагалища считается действенным способом послеродового восстановления во всем мире и в европейских странах каждой роженице положена эта процедура в рамках общего медицинского страхования. В России лазерная медицина развивается чуть медленнее, однако актуальные тренды и подходы к лечению востребованы среди врачей на уровне частных медицинских центров/клиник.
Современные требования пациентов к платным медицинским и косметическим процедурам невозможно представить без неоднократно продемонстрированного уровня результативности и клинически доказанной безопасности. Кроме того, пациентам также важен короткий период реабилитации, а еще лучше его полное отсутствие, и комфортность (безболезненность) самой процедуры.

ЦЕНТР ГЕНИТАЛЬНОЙ ХИРУРГИИ АНТАЛИЯ

ЧТО ДЕЛАЕТСЯ В СТРИКТУРИРУЮЩЕЙ ОПЕРАЦИИ ВЛАГИЛА?

ЧТО ТАКОЕ ЭСТЕТИЧЕСКАЯ ХИРУРГИЯ ВЛАГИЛА?

Мы можем проводить наши операции с общей анестезией или техникой спинальной анестезии, Вам не нужно беспокоиться о боли при пластике половых органов или боли при операции по подтяжке влагалища.
Наиболее распространенной из вагинальных эстетических операций является операция по подтяжке влагалища.
Операция по подтяжке влагалища в Анталии
Во время операции по подтяжке влагалища (вагинопластика) восстанавливается, укрепляется обвисший мочевой пузырь, каловые протоки, обвисшая шейка матки, область ануса и удаляются лишние ткани. Вопрос о том, какую из вагинальных эстетических операций следует выполнить, может быть выяснен только при осмотре, а вопрос о том, как проводится операция по подтяжке влагалища, можно обсудить после определения вида операции.

КАКОВЫ РИСКИ ЭСТЕТИЧЕСКОЙ ОПЕРАЦИИ ВЛАГИЛА?

СУЩЕСТВУЕТ ЛИ РИСК ВЛАГАЛИЩНОЙ ДРОССЕЛЬНОЙ ОПЕРАЦИИ?

Не следует забывать, что влагалище и анус являются функциональными органами во время операции.Влагалище должно быть зашито ни меньше, ни слишком туго.После некачественно проведенной операции влагалище может быть чрезвычайно узким, не позволяющим совершать половой акт, или с поврежденным естественным ось и направление входа.
Недержание мочи может продолжаться при плохо выполненной операции по подтяжке мочевого пузыря.Если мочевой пузырь приподнят слишком сильно, могут возникнуть трудности с мочеиспусканием. Линии, называемые фистулами, могут открываться между мочевым пузырем и влагалищем.
Не беспокойтесь, если во время вагинальной эстетической хирургии будет много кровотечений, это тип операции с меньшим кровотечением в целом.
 
ДРУГИЕ НАШИ ПРОЦЕДУРЫ:
 • ГЕНИТАЛЬНАЯ ЭСТЕТИЧЕСКАЯ КЛИНИКА АНТАЛИЯ

 • НЕДЕРЖАНИЕ МОЧИ АНТАЛИЯ

 • АНТАЛИЙСКИЙ ЛАЗЕР ВАГИНАЛЬНЫЙ ДРОССЕЛЬ

 • ГИНЕКОЛОГИЧЕСКИЙ ОСМОТР АНТАЛЬЯ

 • АНТАЛЬЯ ГЕНИТАЛЬНАЯ ЭСТЕТИКА

 • АНТАЛЬЯ КОСМЕТИКА ГИНЕКОЛОГИЯ

 • ЦЕНТР ГЕНИТАЛЬНОЙ ХИРУРГИИ АНТАЛИЯ

 

ЦЕНТР ГЕНИТАЛЬНОЙ ХИРУРГИИ АНТАЛИЯ

 • ЦЕНТР ГЕНИТАЛЬНОЙ ХИРУРГИИ АНТАЛИЯ

Уникальные пластические реконструктивные и эстетические операции в области промежности
Центр генитальной хирургии - это АНТАЛИЯ
 
Единственный специализированный центр, занимающийся урогенитальными патологиями и эстетическими недостатками:
■ мужских и женских половых органов;
■ органов тазового дна;
■ мочевыделительной системы;
■ толстой кишки, заднего прохода и параректальной области.
 
Полный комплекс услуг, в который входят:
■ консультация;
■ обследование;
■ реабилитация.
 
КонфиденциальностьВаши медицинские данные являются тайной и не подлежат разглашению без вашего согласия.
 

Комфортные условия стационара

■ Стационар работает круглосуточно, без праздников и выходных, что позволяет осуществлять госпитализацию пациентов в день обращения.
■ 3 операционные, оснащенные по последнему слову техники, полноценная хирургическая реанимация на 6 мест и собственная мини-лаборатория.
■ Палаты оборудованы согласно мировым стандартам, а в стоимость размещения включено питание на всё время пребывания в стационаре.
Современные интегрированные операционные с высокотехнологичным оборудованиемВ операционных блоках центра соблюдается максимальный уровень стерильности.
Концепция FAST-TRACK хирургии: сочетание передовых методов хирургического лечения с минимальным сроком пребывания пациента в медицинском центре, что реализовано лишь в самых лучших клиниках мира.
73% людей с патологиями в области промежности уже решили свои проблемы с помощью современных методик хирургии. Они побороли свой страх, стыд и неловкость!Однажды придя к врачу и рассказав, что их беспокоит, они избавились от врожденных особенностей, последствий заболеваний, травм и возрастных изменений урогенитальной области.
11 аргументов в пользу обращения к врачу:
 • Все оперативные вмешательства проводятся с применением местной или общей анестезии

 • Современные методики хирургии исключают послеоперационные осложнения

 • Реабилитационный период у большинства операций составляет всего несколько дней

 • Результат сохраняется на всю жизнь

 • ГЕНИТАЛЬНАЯ ЭСТЕТИЧЕСКАЯ КЛИНИКА АНТАЛИЯ

 • НЕДЕРЖАНИЕ МОЧИ АНТАЛИЯ

 • АНТАЛИЙСКИЙ ЛАЗЕР ВАГИНАЛЬНЫЙ ДРОССЕЛЬ

 • ГИНЕКОЛОГИЧЕСКИЙ ОСМОТР АНТАЛЬЯ

 • АНТАЛЬЯ ГЕНИТАЛЬНАЯ ЭСТЕТИКА

 • АНТАЛЬЯ КОСМЕТИКА ГИНЕКОЛОГИЯ

 • ЦЕНТР ГЕНИТАЛЬНОЙ ХИРУРГИИ АНТАЛИЯ

 
После лечения пациенты отмечают
 
Улучшение качества сексуальных отношений
Повышение качества жизни
Улучшение психологического состояния
Восстановление функционала органов урогенитальной области
 
Классическая гинекология наружных половых органов с хирургией тазового дна
 
― гистероскопия
― гистерорезектоскопия
― лапароскопия
― лапаротомия
― влагалищная хирургия
― хирургия тазового дна и пролапсов гениталий
― удаление доброкачественных новообразований
 

Современная пластическая хирургия половых органов и промежности

 
― лабиопластика (уменьшение, увеличение, коррекция формы и объема больших и малых половых губ)
― клиторопластика (увеличение, уменьшение клитора, коррекция капюшона)
― дизайн промежности у женщины хирургическими и инъекционными методами
― вагинопластика
― липофилинг половых органов у мужчин и женщин
― контурная пластика гениталий
― коррекция точки G
― гименопластика (восстановление целостности девственной плевы)
― коррекция рубцов
― увеличение полового члена силиконовыми протезами
― коррекция размеров полового члена с помощью микрохирургической пересадки тканей
― эндофаллопротезирование
― скротопластика (восстановление или создание мошонки)
― протезирование яичек
― уретропластика с применением микрохирургии и тканевой инженерии
― глютеопластика (протезирование ягодиц) с помощью авторизации или силиконовых имплантатов

Лазерная генитальная (вагинальная) эстетика в Анталии

Лазерная генитальная эстетика, Анталия Лазерная генитальная (вагинальная) эстетика, Анталия Лазерная лабиопластика
Я хочу поговорить о косметической гинекологии. Теперь, с изменением тенденций, эстетические потребности женщин значительно увеличились, включая области половых органов, чтобы женщины чувствовали себя хорошо, а также лицо. В настоящее время она находится практически в начале самой выполняемой операции в мире. Но женщины не всегда предпочитают операцию. Иногда им нужны более быстрые и простые решения. При этом развились некоторые технологии.
Эти технологии называются гинекологическими лазерами.

Что лечат гинекологическими лазерами?

Гормональные изменения в жизни женщины, прибавка в весе и роды влияют как на весь организм, так и на половую часть. В этом разделе мы можем увидеть генитальную эстетику.
 

Применение лазера в гинекологии 

Воздействие лазера при терапии и коррекции эстетических проблем в гинекологии и лечения гинекологических заболеваний.
Женское здоровье – крайне важная тема, это неотъемлемая часть комфорта, уверенности в себе и красоты, которая без здоровья просто не возможна.
 
Любое заболевание в гинекологии доставляет дискомфорт, снижает общее качество жизни и может привести к серьёзным последствиям. Но эта тема и крайне деликатна… обсудить с кем-то интимные проблемы не всегда просто. Даже на приёме у врача женщины часто испытывают неловкость при описании своих проблем и тревог. Но стесняться вопросов, касающихся здоровья, не стоит, на ранних этапах практических все проблемы поддаются лечению и коррекции. При первых симптомах следует обратиться к врачу гинекологу, который проведен необходимые исследование: анализ, осмотр, соберет анамнез, поставит диагноз и назначит соответствующую терапию.
 
Состояние наружных и внутренних половых органов играет важную роль не только для физического здоровья женского организма.
Лазерная гинекология
Лазерная гинекология Фото 1Услуги  лазерной гинекологии пользуются высоким спросом у современных женщин. Лазерное омоложение влагалища - это инновационная методика в гинекологии, которая позволяет существенно улучшить качество жизни женщин. Особенно данная процедура показана в период после беременности, после родов. Лазер воздействует на стенки влагалища неинвазивно и реабилитация после процедуры не требуется. Сколько бы не стоило интимное омоложение или коррекция пролапса стенок влагалища, пациентки готовы на процедуру, чтобы удовлетворить свои эстетические запросы и достижение психологического комфорта. По статистике 66% женщин испытывают стеснение и неудобства при половом контакте из-за влагалищной релаксации в первые месяцы после родов. Любые процедуры, в том числе лазерные, имеют некоторые противопоказания. Об относительных и абсолютных противопоказаниях речь пойдет в нашей статье ниже.
 
Примечательно, что лазерное омоложение стенок влагалища считается действенным способом послеродового восстановления во всем мире и в европейских странах каждой роженице положена эта процедура в рамках общего медицинского страхования. В России лазерная медицина развивается чуть медленнее, однако актуальные тренды и подходы к лечению востребованы среди врачей на уровне частных медицинских центров/клиник.
Современные требования пациентов к платным медицинским и косметическим процедурам невозможно представить без неоднократно продемонстрированного уровня результативности и клинически доказанной безопасности. Кроме того, пациентам также важен короткий период реабилитации, а еще лучше его полное отсутствие, и комфортность (безболезненность) самой процедуры.
 

ЧТО ДЕЛАЕТСЯ В СТРИКТУРИРУЮЩЕЙ ОПЕРАЦИИ ВЛАГИЛА?

ЧТО ТАКОЕ ЭСТЕТИЧЕСКАЯ ХИРУРГИЯ ВЛАГИЛА?

Мы можем проводить наши операции с общей анестезией или техникой спинальной анестезии, Вам не нужно беспокоиться о боли при пластике половых органов или боли при операции по подтяжке влагалища.
Наиболее распространенной из вагинальных эстетических операций является операция по подтяжке влагалища.
Операция по подтяжке влагалища в Анталии
Во время операции по подтяжке влагалища (вагинопластика) восстанавливается, укрепляется обвисший мочевой пузырь, каловые протоки, обвисшая шейка матки, область ануса и удаляются лишние ткани. Вопрос о том, какую из вагинальных эстетических операций следует выполнить, может быть выяснен только при осмотре, а вопрос о том, как проводится операция по подтяжке влагалища, можно обсудить после определения вида операции.

КАКОВЫ РИСКИ ЭСТЕТИЧЕСКОЙ ОПЕРАЦИИ ВЛАГИЛА?

СУЩЕСТВУЕТ ЛИ РИСК ВЛАГАЛИЩНОЙ ДРОССЕЛЬНОЙ ОПЕРАЦИИ?

Не следует забывать, что влагалище и анус являются функциональными органами во время операции.Влагалище должно быть зашито ни меньше, ни слишком туго.После некачественно проведенной операции влагалище может быть чрезвычайно узким, не позволяющим совершать половой акт, или с поврежденным естественным ось и направление входа.
Недержание мочи может продолжаться при плохо выполненной операции по подтяжке мочевого пузыря.Если мочевой пузырь приподнят слишком сильно, могут возникнуть трудности с мочеиспусканием. Линии, называемые фистулами, могут открываться между мочевым пузырем и влагалищем.
Не беспокойтесь, если во время вагинальной эстетической хирургии будет много кровотечений, это тип операции с меньшим кровотечением в целом.
 
ДРУГИЕ НАШИ ПРОЦЕДУРЫ:
 • ГЕНИТАЛЬНАЯ ЭСТЕТИЧЕСКАЯ КЛИНИКА АНТАЛИЯ

 • НЕДЕРЖАНИЕ МОЧИ АНТАЛИЯ

 • АНТАЛИЙСКИЙ ЛАЗЕР ВАГИНАЛЬНЫЙ ДРОССЕЛЬ

 • ГИНЕКОЛОГИЧЕСКИЙ ОСМОТР АНТАЛЬЯ

 • АНТАЛЬЯ ГЕНИТАЛЬНАЯ ЭСТЕТИКА

 • АНТАЛЬЯ КОСМЕТИКА ГИНЕКОЛОГИЯ

 • ЦЕНТР ГЕНИТАЛЬНОЙ ХИРУРГИИ АНТАЛИЯ

 

Вагинальная эстетика в Анталии

Вагинальная эстетика в Анталии

ЧТО ДЕЛАЕТСЯ В СТРИКТУРИРУЮЩЕЙ ОПЕРАЦИИ ВЛАГИЛА?

ЧТО ТАКОЕ ЭСТЕТИЧЕСКАЯ ХИРУРГИЯ ВЛАГИЛА?

Мы можем проводить наши операции с общей анестезией или техникой спинальной анестезии, Вам не нужно беспокоиться о боли при пластике половых органов или боли при операции по подтяжке влагалища.
Наиболее распространенной из вагинальных эстетических операций является операция по подтяжке влагалища.
Операция по подтяжке влагалища в Анталии
Во время операции по подтяжке влагалища (вагинопластика) восстанавливается, укрепляется обвисший мочевой пузырь, каловые протоки, обвисшая шейка матки, область ануса и удаляются лишние ткани. Вопрос о том, какую из вагинальных эстетических операций следует выполнить, может быть выяснен только при осмотре, а вопрос о том, как проводится операция по подтяжке влагалища, можно обсудить после определения вида операции.

КАКОВЫ РИСКИ ЭСТЕТИЧЕСКОЙ ОПЕРАЦИИ ВЛАГИЛА?

СУЩЕСТВУЕТ ЛИ РИСК ВЛАГАЛИЩНОЙ ДРОССЕЛЬНОЙ ОПЕРАЦИИ?

Не следует забывать, что влагалище и анус являются функциональными органами во время операции.Влагалище должно быть зашито ни меньше, ни слишком туго.После некачественно проведенной операции влагалище может быть чрезвычайно узким, не позволяющим совершать половой акт, или с поврежденным естественным ось и направление входа.
Недержание мочи может продолжаться при плохо выполненной операции по подтяжке мочевого пузыря.Если мочевой пузырь приподнят слишком сильно, могут возникнуть трудности с мочеиспусканием. Линии, называемые фистулами, могут открываться между мочевым пузырем и влагалищем.
Не беспокойтесь, если во время вагинальной эстетической хирургии будет много кровотечений, это тип операции с меньшим кровотечением в целом.
 
ДРУГИЕ НАШИ ПРОЦЕДУРЫ:
 • ГЕНИТАЛЬНАЯ ЭСТЕТИЧЕСКАЯ КЛИНИКА АНТАЛИЯ

 • НЕДЕРЖАНИЕ МОЧИ АНТАЛИЯ

 • АНТАЛИЙСКИЙ ЛАЗЕР ВАГИНАЛЬНЫЙ ДРОССЕЛЬ

 • ГИНЕКОЛОГИЧЕСКИЙ ОСМОТР АНТАЛЬЯ

 • АНТАЛЬЯ ГЕНИТАЛЬНАЯ ЭСТЕТИКА

 • АНТАЛЬЯ КОСМЕТИКА ГИНЕКОЛОГИЯ

 • ЦЕНТР ГЕНИТАЛЬНОЙ ХИРУРГИИ АНТАЛИЯ

 

Лазерная генитальная (вагинальная) эстетика в Анталии

Лазерная генитальная эстетика, Анталия Лазерная генитальная (вагинальная) эстетика, Анталия Лазерная лабиопластика
Я хочу поговорить о косметической гинекологии. Теперь, с изменением тенденций, эстетические потребности женщин значительно увеличились, включая области половых органов, чтобы женщины чувствовали себя хорошо, а также лицо. В настоящее время она находится практически в начале самой выполняемой операции в мире. Но женщины не всегда предпочитают операцию. Иногда им нужны более быстрые и простые решения. При этом развились некоторые технологии.
Эти технологии называются гинекологическими лазерами.

Что лечат гинекологическими лазерами?

Гормональные изменения в жизни женщины, прибавка в весе и роды влияют как на весь организм, так и на половую часть. В этом разделе мы можем увидеть генитальную эстетику.
 

Применение лазера в гинекологии 

Воздействие лазера при терапии и коррекции эстетических проблем в гинекологии и лечения гинекологических заболеваний.
Женское здоровье – крайне важная тема, это неотъемлемая часть комфорта, уверенности в себе и красоты, которая без здоровья просто не возможна.
 
Любое заболевание в гинекологии доставляет дискомфорт, снижает общее качество жизни и может привести к серьёзным последствиям. Но эта тема и крайне деликатна… обсудить с кем-то интимные проблемы не всегда просто. Даже на приёме у врача женщины часто испытывают неловкость при описании своих проблем и тревог. Но стесняться вопросов, касающихся здоровья, не стоит, на ранних этапах практических все проблемы поддаются лечению и коррекции. При первых симптомах следует обратиться к врачу гинекологу, который проведен необходимые исследование: анализ, осмотр, соберет анамнез, поставит диагноз и назначит соответствующую терапию.
 
Состояние наружных и внутренних половых органов играет важную роль не только для физического здоровья женского организма.
Лазерная гинекология
Лазерная гинекология Фото 1Услуги  лазерной гинекологии пользуются высоким спросом у современных женщин. Лазерное омоложение влагалища - это инновационная методика в гинекологии, которая позволяет существенно улучшить качество жизни женщин. Особенно данная процедура показана в период после беременности, после родов. Лазер воздействует на стенки влагалища неинвазивно и реабилитация после процедуры не требуется. Сколько бы не стоило интимное омоложение или коррекция пролапса стенок влагалища, пациентки готовы на процедуру, чтобы удовлетворить свои эстетические запросы и достижение психологического комфорта. По статистике 66% женщин испытывают стеснение и неудобства при половом контакте из-за влагалищной релаксации в первые месяцы после родов. Любые процедуры, в том числе лазерные, имеют некоторые противопоказания. Об относительных и абсолютных противопоказаниях речь пойдет в нашей статье ниже.
 
Примечательно, что лазерное омоложение стенок влагалища считается действенным способом послеродового восстановления во всем мире и в европейских странах каждой роженице положена эта процедура в рамках общего медицинского страхования. В России лазерная медицина развивается чуть медленнее, однако актуальные тренды и подходы к лечению востребованы среди врачей на уровне частных медицинских центров/клиник.
Современные требования пациентов к платным медицинским и косметическим процедурам невозможно представить без неоднократно продемонстрированного уровня результативности и клинически доказанной безопасности. Кроме того, пациентам также важен короткий период реабилитации, а еще лучше его полное отсутствие, и комфортность (безболезненность) самой процедуры.
 • ЦЕНТР ГЕНИТАЛЬНОЙ ХИРУРГИИ АНТАЛИЯ

Уникальные пластические реконструктивные и эстетические операции в области промежности
Центр генитальной хирургии - это АНТАЛИЯ
 
Единственный специализированный центр, занимающийся урогенитальными патологиями и эстетическими недостатками:
■ мужских и женских половых органов;
■ органов тазового дна;
■ мочевыделительной системы;
■ толстой кишки, заднего прохода и параректальной области.
 
Полный комплекс услуг, в который входят:
■ консультация;
■ обследование;
■ реабилитация.
 
КонфиденциальностьВаши медицинские данные являются тайной и не подлежат разглашению без вашего согласия.
 

Комфортные условия стационара

■ Стационар работает круглосуточно, без праздников и выходных, что позволяет осуществлять госпитализацию пациентов в день обращения.
■ 3 операционные, оснащенные по последнему слову техники, полноценная хирургическая реанимация на 6 мест и собственная мини-лаборатория.
■ Палаты оборудованы согласно мировым стандартам, а в стоимость размещения включено питание на всё время пребывания в стационаре.
Современные интегрированные операционные с высокотехнологичным оборудованиемВ операционных блоках центра соблюдается максимальный уровень стерильности.
Концепция FAST-TRACK хирургии: сочетание передовых методов хирургического лечения с минимальным сроком пребывания пациента в медицинском центре, что реализовано лишь в самых лучших клиниках мира.

73% людей с патологиями в области промежности уже решили свои проблемы с помощью современных методик хирургии. Они побороли свой страх, стыд и неловкость!Однажды придя к врачу и рассказав, что их беспокоит, они избавились от врожденных особенностей, последствий заболеваний, травм и возрастных изменений урогенитальной области.

11 аргументов в пользу обращения к врачу:
 • Все оперативные вмешательства проводятся с применением местной или общей анестезии

 • Современные методики хирургии исключают послеоперационные осложнения

 • Реабилитационный период у большинства операций составляет всего несколько дней

 • Результат сохраняется на всю жизнь

 • ГЕНИТАЛЬНАЯ ЭСТЕТИЧЕСКАЯ КЛИНИКА АНТАЛИЯ

 • НЕДЕРЖАНИЕ МОЧИ АНТАЛИЯ

 • АНТАЛИЙСКИЙ ЛАЗЕР ВАГИНАЛЬНЫЙ ДРОССЕЛЬ

 • ГИНЕКОЛОГИЧЕСКИЙ ОСМОТР АНТАЛЬЯ

 • АНТАЛЬЯ ГЕНИТАЛЬНАЯ ЭСТЕТИКА

 • АНТАЛЬЯ КОСМЕТИКА ГИНЕКОЛОГИЯ

 • ЦЕНТР ГЕНИТАЛЬНОЙ ХИРУРГИИ АНТАЛИЯ

 
После лечения пациенты отмечают
 
Улучшение качества сексуальных отношений
Повышение качества жизни
Улучшение психологического состояния
Восстановление функционала органов урогенитальной области
 
Классическая гинекология наружных половых органов с хирургией тазового дна
 
― гистероскопия
― гистерорезектоскопия
― лапароскопия
― лапаротомия
― влагалищная хирургия
― хирургия тазового дна и пролапсов гениталий
― удаление доброкачественных новообразований
 

Современная пластическая хирургия половых органов и промежности

 
― лабиопластика (уменьшение, увеличение, коррекция формы и объема больших и малых половых губ)
― клиторопластика (увеличение, уменьшение клитора, коррекция капюшона)
― дизайн промежности у женщины хирургическими и инъекционными методами
― вагинопластика
― липофилинг половых органов у мужчин и женщин
― контурная пластика гениталий
― коррекция точки G
― гименопластика (восстановление целостности девственной плевы)
― коррекция рубцов
― увеличение полового члена силиконовыми протезами
― коррекция размеров полового члена с помощью микрохирургической пересадки тканей
― эндофаллопротезирование
― скротопластика (восстановление или создание мошонки)
― протезирование яичек
― уретропластика с применением микрохирургии и тканевой инженерии
― глютеопластика (протезирование ягодиц) с помощью авторизации или силиконовых имплантатов

Pages

100% PRIVACY
PRIVACY NOTICE
 
Your reason for applying to our Antalya clinic and your personal information will be kept completely confidential within the scope of your legal rights (T.R. Ministry of Health Patient Rights Regulation R.G. 01.08.1998, 23420).
No information about your personal information, illness and treatment is given to other people.